Klávesnice

WLKMC‑01

Kvalitní moderní set myši a klávesnice C-TECH v be...
office
Klávesnice C-TECH WLKMC-01, bezdrátový combo set s myší, černý, USB, CZ/SK
popis
soubory a odkazy
Kvalitní moderní set myši a klávesnice C-TECH v bezdrátovém 2,4 GHz provedení. Klávesnice je navržená pro minimální namáhání kloubů se středním zdvihem tlačítek. Set se připojuje k PC pomocí nanoUSB receiveru. Všechny modely klávesnic C-TECH mají kompletní český a slovenský layout. SPECIFIKACE: - layout: český / slovenský (+ multimediální znaky) - baterie do kávesnice: 2x AAA - baterie do myši: 2x AAA - slim design - Rozlišení myši: 1200 dpi - Počet tlačítek myši: 3 -- 2,4 GHz wireless - USB nano receiver - Výdrž bateri: 100 hodin myš / 250 hodin klávesnice - OS: Windows ME/98/XP/2000/Vista/7 - hmotnost: kávesnice: 522g, myši: 63g
parametry
Provedení:: Kancelářská
Konektor: USB
Přenos signálu: Ano
Typ bezdrátového připojení: 2,4GHz
Technologie kláves: Membránová
České znaky: Ano
Slovenské znaky: Ano
Podsvícené klávesy: Ne
Barva klávesnice: Černá
Podložka pod ruce: Ne
Provedení:Kancelářská
KonektorUSB
Přenos signáluAno
Typ bezdrátového připojení2,4GHz
Technologie klávesMembránová
České znakyAno
Slovenské znakyAno
Podsvícené klávesyNe
Barva klávesniceČerná
Podložka pod ruceNe
seká se
10.04.2017 10:56:31
uživatel:
Dobrý den, prosím o radu. Na klávesnici skoro nejde psát, dost se seká, čímž jedno písmeno se někdy napíše mnohokrát... Baterie jsou OK. Mám před reklamací ještě něco zkusit? Nějaké ovladače nebo tak? Zařízení používám na novém notebooku Dell. Předem děkuji, J. J. (jindrichj@depo2015.cz) (reagovat)
nefunkční klávesnice
18.04.2017 19:42:04
uživatel:
Dobrý den, mám problém s klávesnicemi. Koupil jsem jednu domů a druhou do práce, v práci dochází k zamrzaní klávesnice a přehazování pořadí písmenek, nebo se nějaké písmeno napíše třeba 10x. Klávesnice doma vůbec nejde připojit. Myš reaguje normálně, ale klávesnice se nespustí a nereaguje i když jsou baterie OK. Můžete mi poradit? Nebo mám požadovat vrácení peněz a přejít na jinou značku? Děkuji za reakci. Pavel Charvát (karbeny.pc@gmail.com) (reagovat)
přidat příspěvek do diskuze
ostatní produkty