Kabely

HDMI 2.1, 8K@60Hz, M/M, 1m

Potřebujete maximální výkon pro přenos nejnovějšíh...
HDMI 2.1, 8K@60Hz, M/M, 1m
popis
soubory a odkazy

Potřebujete maximální výkon pro přenos nejnovějšího multimediálního obsahu? Naše kabely HDMI 2.1 jsou zde, aby splnily vaše nároky na vysoké rozlišení, špičkový zvuk a další pokročilé funkce pro vaše domácí kino, herní konzole a další zařízení.

Vlastnosti:
Vysoké Rozlišení a Vysoký Obnovovací Rychlost: HDMI 2.1 kabely umožňují přenos obrazu s rozlišením až do 8K při obnovovací frekvenci až 60 Hz, což znamená naprostý vrchol v obrazové kvalitě a plynulosti pohybu.
Dynamický HDR: Podpora Dynamického High Dynamic Range (HDR) zajišťuje živé a realistické obrazy s širším rozsahem jasu a barev, což dodává vašemu obsahu větší intenzitu a detail.
Variable Refresh Rate (VRR): HDMI 2.1 kabely podporují technologii Variable Refresh Rate, která minimalizuje trhání obrazu a zajišťuje hladký obraz při hraní her a sledování videí.
Enhanced Audio Return Channel (eARC): Umožňuje přenos vysokokvalitního zvuku včetně objemného prostorového zvuku Dolby Atmos a DTS:X bez komprese, což zajistí, že zvukový zážitek bude stejně působivý jako obrazový.
S našimi kabely HDMI 2.1 získáte nejlepší možnou kvalitu obrazu a zvuku pro vaše multimediální potřeby. Investujte do kvalitních kabelů pro dosažení maximálního výkonu vašich zařízení.

parametry
EAN: 8954125015451
Kód : KABCT1G51
EAN8954125015451
Kód KABCT1G51
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
ostatní produkty