Sluchátka

ARCHON V2

Sluchátka C-TECH ARCHON jsou novou vlajkovou lodí ...
casual gaming
ARCHON
popis
soubory a odkazy

Sluchátka C-TECH ARCHON V2 jsou novou vlajkovou lodí značky. Jedná se o špičkový herní headset, kde se myslelo na každý detail. Sotva sluchátka vezmete do ruky, v ten moment Vám bude jasné, že držíte v rukou sluchátka vyrobena z těch nejlepších materiálů. Sluchátka ARCHON V2 otevírají novou sérii produktů DURABLE. Produkty z této kategorie se vyznačují kvalitním a minimalistickým odolným zpracováním.

Dokonalý zvuk
Sluchátka ARCHON V2 nabízejí zvuk v kvalitě Hi-Fi díky použitým 53mm měničům. Ať už hrajete hry, posloucháte hudbu, nebo sledujete filmy, užijete si krystalicky čistý zvuk a skvělé basy.

Odnímatelný mikrofon
U mikrofonu byl také kladen velký důraz na kvalitu. Při týmových diskusích Vám již nikdo nikdy nevytkne šumění nebo ozvěnu. Mikrofon je optimalizován pro TeamSpeak a Discord. Pro ty, kdo mikrofon využívat nepotřebují, nabízí sluchátka snadné řešení: prostě ho odpojte. Už Vám nebude překážet při poslechu hudby.

Neuvěřitelně pohodlná
Celý koncept designu sluchátek ARCHON byl navržen tak, aby sluchátka byla pohodlná i při mnohahodinovém používání. Měkké náušníky jsou vyrobeny ze speciálního prodyšného materiálu a nabízejí nevídaný komfort při nošení.

Odnímatelný kabel a kompatibilita
Kabel sluchátek je 2,5m dlouhý a odnímatelný. První část kabelu vedená od sluchátek je 1m dlouhá s ovládáním hlasitosti a 4pólovým 3,5mm stereo jackem na svém konci. Druhá část kabelu je 1,5m dlouhá a zakončena dvěma 3,5m jacky. Primární funkcí tohoto spoje je kompatibilita s Vaším PS/XBOX/mobilním telefonem, kdy nepotřebujete takto dlouhý kabel. Použítí 1,5m prodloužení je pro PC hráče. Díky tomuto spoji se Vám již nikdy v zápalu hry nestane, že byste při prudkém pohybu poničili svá sluchátka, jelikož kabel se v tomto místě rozpojí.

SPECIFIKACE
Rozměry mikrofonu: 6.0*2.7mm
Orientace: všesměrová 
Impedance mikrofonu: ≤2,2kΩ
Citlivost: -42dB ± 3dB
Průměr měniče: Ø53mm
Frekvenční odezva: 20Hz-20kHz
Délka kabelu: 2,5m (1m + 1,5m)

parametry
Určení : Herní
Konstrukce: Uzavřená
Připojení: 3,5mm jack
Barva: Černá
Mikrofon: Ano
Délka kabelu: 2,5m
Opletený kabel: Ano
Měniče: 53mm
Frekvenční rozsah: 20Hz-20KHz
Citlivost měničů: 110dB
Citlivost mikrofonu: -42dB ± 3dB
Impedance mikrofonu: 2,2kOhm
Ovládání hlasitosti: Ano
Vypnutí mikrofonu: Ano
Určení Herní
KonstrukceUzavřená
Připojení3,5mm jack
BarvaČerná
MikrofonAno
Délka kabelu2,5m
Opletený kabelAno
Měniče53mm
Frekvenční rozsah20Hz-20KHz
Citlivost měničů110dB
Citlivost mikrofonu-42dB ± 3dB
Impedance mikrofonu2,2kOhm
Ovládání hlasitostiAno
Vypnutí mikrofonuAno
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
ostatní produkty