Myši

Akantha Ultimate

Nová herní myš C-TECH AKANTHA ULTIMATE se ve Vašic...
progaming
Herní myš C-TECH Akantha Ultimate (GM-11), herní, 7 barev podsvícení, laser 3200DPI, programovatelná, USB
popis
soubory a odkazy

Nová herní myš C-TECH AKANTHA ULTIMATE se ve Vašich rukou promění ve skutečně ultimátní zbraň. První, co uživatele zaujme, je perfektní design a skvělé ergonomické tvarování myši s pogumovaným povrchem. Tím jsme ale pouze na začátku výčtu předností této herní myši. AKANTHA ULTIMATE je osazená laserovým chipsetem o maximálním rozlišení až 3200DPI. Nabízí celkem 7 plně programovatelných tlačítek a jako třešnička na dortu: 7 volitených barev LED podsvícení.

Co myš AKANTHA ULTIMATE povyšuje na skutečně ultimátní zbraň je dodávaný herní software. Díky hernímu software uživatel může měnit nespočet nastavení myši.

Programování tlačítek - Myš má celkem 7 tlačítek a každému z nich může být přiřazena jedna z mnoha funkcí pro kancelář, multimédia, webový prohlížeč a nebo to pro hráče nejzásadnější: vlastní macro. Myš má celkem 5 přepnínatelných profilů, přičemž pro každý z nich je uloženo vlastní mapování tlačítek.

Macro editor - v tomto prostředí si uživatel může vytvářet svá vlastní macra, která jsou následně dle uživatelovy volby přiřazena danému tlačítku myši. V tomto propracovaném editoru můžete i nastavovat prodlevy mezi stisky jednotlivých tlačítek klávesnice nebo do maker dokonce zakomponovat kliky myši. 

DPI nastavení - umožňuje definovat DPI úrovňe a citlivost kurzoru

Nastavení podsvícení LED - v této sekci herního software uživatel definuje vlastnosti a barvu podsvícení myši. Na výběr je 7 barev: modrá, červená, zelená, cyan, magenta, žlutá a bílá. Zvolit si můžete mezi permanentním podsvícením myši, nebo takzvaným "breathing" efektem, pro který lze i nastavit možnost cyklické obměny barev.

PARAMETRY
Senzor: Laser
Rozlišení: 3200DPI
Počet tlačítek: 7
LED podsvícení: Ano, 7 barev
Kabel: 2m, opletený se stíněním
Povrch: Pogumovaný

 

parametry
Opletený kabel: Ano
Délka kabelu: 1,8m
Určení : Herní
Provedení: Pravoruká
Připojení: USB
Barva: Černá
Technologie: Laserová
Rozlišení senzoru: 3200DPI
Počet tlačítek: 7
Podsvícení: 7 barev
Uživatelská makra: Ano
Délka kabelu1,8m
Rozlišení senzoru3200DPI
Počet tlačítek7
Podsvícení7 barev
Uživatelská makraAno
Opletený kabelAno
BarvaČerná
Určení Herní
TechnologieLaserová
ProvedeníPravoruká
PřipojeníUSB
Nastavení macro
07.05.2017 21:29:39
uživatel:
Ahoj nevíte někdo jak nastavit na myši macro klávesu shift tak aby bylo stisknuté po dobu držení tlačítka na myši? Funkce looping mi nejde zaškrtnout :( neví někdo co s tím ? (reagovat)
Jeden výrobca - dve značky?
18.05.2017 20:22:11
uživatel:
Zdravím, vie mi niekto vysvetliť, aký je rozdiel medzi myškami C-TECH GM11 Ultimate a Connect IT CI-191, okrem loga? Ta myš je totiž úplne identická, akurát C-Tech som kúpil za 19.90 a Connect IT stojí asi o 5 Eur menej...Aká je teda pridaná hodnota na tej drahšej myške, keďže značkou to byť nemôže... (reagovat)
Jeden výrobca - dve značky?
18.05.2017 20:26:41
uživatel:
Ešte doplním jeden detail, okrem toho loga je tam ešte jeden rozdiel, tá lacnejšia pod značkou IT Connect má o trochu viac pogumovaný povrch, takže sa príjemnejšie drží a menej šmýka v ruke. Mal som už dva kusy, bohužiaľ ani jedna mi nevydržala viac ako rok. Snímač je super, aj ergonómia, ale tlačítka sa kazia. Dúfam, že tá nová, ktorú som kúpil dnes (C-tech GM11) vydrží viac... (reagovat)
přidat příspěvek do diskuze
ostatní produkty