Gamepady

Lycaon

Bezdrátový gamepad C-TECH LYCAON Vám nabídne ještě...
progaming
Gamepad C-TECH Lycaon pro PC/PS3/Android, 2x analog, X-input, vibrační, bezdrátový, USB
popis
soubory a odkazy

Bezdrátový gamepad C-TECH LYCAON Vám nabídne ještě lepší herní zážitky. 13 tlačítek, dva analogové joysticky, osmisměrný ovladač a 2 vibrační motorky. Zní to jako standard? Budete velmi mile překvapeni. LYCAON ma speciální pogumovanou povrchovou úpravu a je skvěle ergonomicky tvarován tak, aby hraní s ním byla pro Vás opravdu radost. Lze přepínat mezi digitálním a analogovým režimem. Díky X-input máte jistotu, že gamepad bude naprostou většinou her rozpoznán a nebude jej třeba nastavovat ani kalibrovat. Zajímavým bonusem je i podpora PS3 a Android zařízení, čili si zahrajete své oblíbené hry na mobilu nebo tabletu. 

SPECIFIKACE
Počet tlačítek: 13
Vibrace: Ano, duální motor
Analog: Ano
Připojení: Bezdrátové, USB nano přijímač

Nabijeni
18.04.2017 12:15:10
uživatel:
Dobry den, jak je to s nabijenim tohoto gamepadu? V navodu nic neni, v baleni je pouze usb kabel, takze predpokladam ze lze nabijet pres usb port, nebo lze pouzit jakoukoliv nabijecku - treba od mobilniho telefonu? Ma byt zarizeni pri nabijeni vypnute nebo zapnute? Nedari se mi nabit ani tak, ani tak. Dekuji za odpoved. (reagovat)
Nabijeni
18.04.2017 13:21:01
uživatel:
Dobrý den, gamepad musí byt v poloze On a při nabíjeni musí blikat. Co se týče kabelu, jedná se standardní microUSB, lze tedy použit libovolný kabel s touto koncovkou. Pokud při nabíjení nebliká, jedná se o vadu. (reagovat)
Nabijeni
21.05.2017 22:03:51
uživatel:
Dobrý den, Jak poznám, že je nabit? Zapnu zařízení, blikají všechny 4. kontrolky. Připojím kabel a bliká jen levá kontrolka. Po chvíli svítí trvale a pak zhasne a nesvítí nic. Přístroj se vypne. (reagovat)
párování s mibilem
26.04.2017 12:47:04
uživatel:
Dobrý den, v popisku u prodejců je, že podporuje i Android 4.4. a dál. Bohužel se mi jej nedaří spárovat s telefonem. Prostě jej nevidí. V krabici není žádný manuál a na netu se mi nepodařilo postup dohledat. můžete mi prosím poradit? děkuji (reagovat)
párování s mibilem
03.05.2017 16:53:26
uživatel:
Mám tak stejný problém a nevím co s tim. (reagovat)
přidat příspěvek do diskuze
ostatní produkty